Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Gimnastyczne mistrzostwa od piątku w Arenie Ursynów!

› bieżące 4 miesiące temu    24.05.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. pixabay.com

Akrobatyka, pokazy aerobiku, skoki na ścieżce i trampolinie. W Arenie Ursynów spotkają się sportowcy, którzy rywalizować będą w spektakularnych dyscyplinach. W piątek rozpoczynają się Mistrzostwa Polski w Sportach Gimnastycznych. Wysoki poziom adrenaliny gwarantowany!

To pierwsza w sportowej historii Warszawy impreza, podczas której zobaczymy reprezentantów wszystkich dyscyplin gimnastycznych. Mistrzostwa Polski skupią blisko 350 zawodników z 53 klubów. O tytuły krajowych czempionów powalczą przedstawiciele gimnastyki sportowej kobiet i mężczyzn, gimnastyki artystycznej, akrobatyki, trampoliny i skoków na ścieżce.

- Odbędą się aż 63 dekoracje podiumowe. Oprócz seniorów o medale powalczą również kategorie młodzików i juniorów. Gimnastyka w Polsce nie stoi dziś na tak wysokim poziomie jak kiedyś. Mam jednak nadzieję, że dzięki tej imprezie przywrócimy jej popularność - opowiada Jan Wieteska, prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Sportów Gimnastycznych.

W piątek, sobotę i niedzielę zobaczymy widowiskowe występy indywidualne, dwójkowe a nawet zespołowe - w czwórkach. W mistrzostwa zaangażowali się wybitni sportowcy, którzy w przeszłości zdobywali najwyższe pozycje na arenie międzynarodowej. Przewodniczącą Komitetu Honorowego została Irena Szewińska. W jego składzie znaleźli się również Tomasz Majewski, Czesław Lang, Waldemar Marszałek i słynny mistrz olimpijski z Pekinu, -Leszek Blanik.

Mistrzostwa startują już w najbliższy piątek - uroczyste otwarcie o godz. 16:00. W sobotę zawody rozgrywane będą od 9:00 do 21:00 a w niedzielę - finały od 9:00 do 15:00. Fani karkołomnych wyczynów, wysokich skoków i powietrznych akrobacji mogą kibicować i podziwiać czołówkę polskich sportowców. Mistrzostwa odbędą się w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122. Wstęp wolny.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Haloursynow.pl.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kibic
4 miesiące temu 1
Uczta dla oczu!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji