Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

ONICO Warszawa wraca po przerwie do Areny Ursynów

› sport 2 miesiące temu    9.08.2017
Bartłomiej Dąbal
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. ONICO/J. Wójcikowski

Skończyły się wakacje dla siatkarzy ONICO Warszawa. W Arenie Ursynów wzięli udział w wyczerpującym treningu po przerwie wakacyjnej.

W ćwiczeniach uczestniczyło ośmiu graczy: Bartosz Kwolek, Wojciech Włodarczyk, Guillaume Samica, Andrzej Wrona, Jakub Kowalczyk, Jan Nowakowski, Sebastian Warda i Jędrzej Gruszczyński. 

Zajęcia poprowadził Fabio Storti, zastępca trenera. Szkoleniowiec Stephane Antiga przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Kanady, którą prowadzi. Ćwiczenia obserwował także były siatkarz i obecny dyrektor sportowy, Paweł Zagumny. 

Powrót z wakacji zawsze jest trudny, a sportowcy wylewali z siebie na treningach siódme poty. Ćwiczyli nie tylko w hali, ale także na siłowni. Wzięli też udział w testach medycznych. 

- Daliśmy chłopakom ostro w kość - powiedział dziennikarzom strony onicowarszawa.pl dyrektor sportowy Paweł Zagumny, który przez dwa lata występował w warszawskim zespole jako zawodnik. 

Po treningu najbardziej rozchwytywanym sportowcem był Andrzej Wrona, nowy kapitan drużyny.

- Mam nadzieję, że po sezonie koledzy będą mogli stwierdzić, że dobrze wywiązałem się z powierzonych obowiązków - mówił mistrz świata z 2014 r. 

W klubie zapewniają, że najbliższe treningi też będą intensywne. Wszyscy liczą na poprawę dziewiątego miejsca w lidze, które ONICO zajęło w poprzednim sezonie. 

Przed wkroczeniem w tryb ligowy, warszawskich siatkarzy czeka seria sparingów. Pierwszym przeciwnikiem będzie Jastrzębski Węgiel, brązowy medalista minionych rozgrywek.

Przypomnijmy, od ubiegłego sezonu inżynierowie nie grają już w Arenie Ursynów a w hali Torwaru. Treningi nadal odbywają się przy Pileckiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU W ARENIE URSYNÓW:

zdjęcia: J. Wójcikowski/ONICO

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!